BLAKSTIENŲ MASTER CLASS KURSAI
tapk MEISTRE PROFESIONALE
 
Grožio kulto mokymų vadovė Roberta Aršulienė, turinti 11 metų darbo praktiką, grąžindama savo klientes surado būdą, kaip atlikti išskirtinį blakstienų priauginimą, retas blakstienas turinčiai klientei. Tai pats naujausias ir sudėtingiausias priauginimas, kurį gali atlikti tik pažengę, kvalifikuoti meistrai. Šio priauginimo metu dirbama su visomis priauginimo technikomis vienu metu, todėl kiekvienas priauginimas tampa individualus meno kūrinys kiekvienam klientui. Mokėdamos šį priauginimą, būsite pirmos ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje!
 
Šiuos mokymus veda profesionalė, meistrė (11 metų), dėstytoja (8 metai ), „Grožio Kulto“ mokymų vadovė (4 metai), turinti 11 metų tarptautinę darbo patirtį. Specializuojasi blakstienų priauginimo ir antakių modeliavimo, korekcijos bei dažymo srityse. Bendradarbiauja ir atstovauja pačias stipriausias ir meistrų pripažinimą pelniusias kompanijas, todėl atlieka produktų testavimus bei jų tobulinimus, prieš jiems pasiekiant galutinį vartotoją. Visada pirmoji sužino apie pačias naujausias sukurtas priemones, todėl nuolatos tobulėja, eksperimentuoja ir kuria. Technologė, vienintelė pasaulyje sukūrusi ir patentavusi 3 naujas blakstienų priauginimo technikas, kurių pagalba galime atlikti virš 20 naujų skirtingų blakstienų priauginimų. Vieni garsiausių tai „Plunksna”, „Amerikietiškas” bei „Ombre” blakstienų priauginimai. Jos dėka vyksta Professional Master Class kursai Lietuvoje, kuriuos baigus išduodamas auksinis meistro profesionalo diplomas.
Dėstytojos tikslas - savo mokiniams perteikti sukauptą ilgametę 11 metų patirtį, pačias naujausiais žinias ir technikas bei paruošti aukščiausio lygio profesionalus blakstienų priauginimo ir antakių modeliavimo srityse.
 
Kursai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės dalies.
 
Teorijos metu aptarsime ne tik Klasikinę, Volume ir Capping technikas pažengusiems, bet ir Ombre bei amerikietišką blakstienų priauginimą.
Didžiausias dėmesys bus skiriamas naujausiai technikai - plunksniniam blakstienų priauginimui.
 
Praktikos metu išmoksite akių modeliavimą bei atliksite naujausios technikos blakstienų priauginimo procedūrą Jūsų modeliui - išmoksite priauginti blakstienas maišant įvairias pasaulyje pripažintas bei pamėgtas technikas.
Mokymosi metu aprūpiname visomis reikalingomis profesionaliomis sertifikuotomis priemonėmis. (gamintojai: GK eyelashes; Lash be Long; Blink; GK MEGA volume).
Baigus šiuos kursus įteiksime MEISTRO sertifikatą anglų kalba.
Kursai vyksta tarptautiniame mokymų centre Vilniuje, V.Grybo g. 17
 
3 dienos 27 ak.val. visos technikos (Plunksninis, Amerikietiškas, Ombre blakstienų priauginimai), 1200 EUR
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@groziokultas.lt
 

Visos teisės saugomos Grožio kultas. Informacijos bei turinio kopijavimas, platininmas be autoriaus sutikimo yra griežtai draudžiamas