MASTER CLASS AMERIKIETIŠKO BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO KURSAI 
 
Tai kursai skirti pažengusiems blakstienų priauginimo meistrams, kurie dirba ne tik su Klasikine, Volume, Capping technikomis, bet jau moka plunksninį blakstienų priauginimą ir nori patobulinti savo įgūdžius išmokdami Amerikoje populiaraus AMERIKIETIŠKO blakstienų priauginimo.
Šio priauginimo metu dirbama su skirtingais blakstienų ilgiais, taip išgaunant išskirtinį, individualų, natūralų arba labai ryškų amerikietišką priauginimą! Šis priauginimas labai mėgstamas pasaulinių žvaigždžių, todėl labai populiarus ir mėgstamas klienčių.
 
Šiuos mokymus veda profesionalė, meistrė (11 metų), dėstytoja (8 metai ), „Grožio Kulto“ mokymų vadovė (4 metai), turinti 11 metų tarptautinę darbo patirtį. Specializuojasi blakstienų priauginimo ir antakių modeliavimo, korekcijos bei dažymo srityse. Bendradarbiauja ir atstovauja pačias stipriausias ir meistrų pripažinimą pelniusias kompanijas, todėl atlieka produktų testavimus bei jų tobulinimus, prieš jiems pasiekiant galutinį vartotoją. Visada pirmoji sužino apie pačias naujausias sukurtas priemones, todėl nuolatos tobulėja, eksperimentuoja ir kuria. Technologė, vienintelė pasaulyje sukūrusi ir patentavusi 3 naujas blakstienų priauginimo technikas, kurių pagalba galime atlikti virš 20 naujų skirtingų blakstienų priauginimų. Vieni garsiausių tai „Plunksna”, „Amerikietiškas” bei „Ombre” blakstienų priauginimai. Jos dėka vyksta Professional Master Class kursai Lietuvoje, kuriuos baigus išduodamas auksinis meistro profesionalo diplomas.
Dėstytojos tikslas - savo mokiniams perteikti sukauptą ilgametę 11 metų patirtį, pačias naujausiais žinias ir technikas bei paruošti aukščiausio lygio profesionalus blakstienų priauginimo ir antakių modeliavimo srityse
 
Kursai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės dalies:
 
Teorijos metu aptarsime ne tik Klasikinę, Volume, Capping technikas pažengusiems ir amerikietišką blakstienų priauginimą. 
 
 
Praktikos metu išmoksite akių modeliavimą bei atliksite naujausios technikos blakstienų priauginimo procedūrą Jūsų modeliui - išmoksite priauginti blakstienas maišant įvairias pasaulyje pripažintas bei pamėgtas technikas.
Mokymosi metu aprūpiname visomis reikalingomis profesionaliomis sertifikuotomis priemonėmis.
(gamintojai: GK eyelashes; Lash be Long; Blink; GK MEGA volume)
 
Baigus šiuos kursus įteiksime MEISTRO sertifikatą anglų kalba.
Kursai vyksta Vilniuje, V.Grybo g. 17
 
1 dienos 9 ak.val. kursų kaina 200 EUR
1 dienos 9 ak.val. individualių kursų kaina 300 EUR
2 dienos 18 ak.val. visos technikos (Plunksninis, Amerikietiškas, Ombre blakstienų priauginimai), 550 EUR
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@groziokultas.lt
 

Visos teisės saugomos Grožio kultas. Informacijos bei turinio kopijavimas, platininmas be autoriaus sutikimo yra griežtai draudžiamas.