KLASIKA - BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO KURSAI PRADEDANČIOMS
 
Išraiškingas žvilgsnis – kiekvienos moters troškimas, kurį realizuoti galime mokėdamos profesionaliai atlikti blakstienų priauginimo procedūrą. Klasikinis blakstienų priauginimas tai procedūra, kurios pagalba mes galime prailginti, pastorinti ir suteikti riestumą natūralioms kliento blakstienoms. Norint kokybiškai ir profesionaliai atlikti blakstienų priauginimą, labai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė. Esame vieninteliai BLINK (stipriausios pasaulyje blakstienų kompanijos) atstovai Lietuvoje, todėl kursų metu išmoksite atlikti blakstienų priauginimą ne tik su paprastomis (apvaliomis) klasikiniam priauginime naudojamomis blakstienomis, bet ir su naujausiomis lazerinėmis EZ ir plokščiomis blakstienomis.  
Skaityti plačiau
 
BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO 2-14D KURSAI
VOLUME, RUSSIAN VOLUME, MEGA VOLUME TECHNIKOS
 
Blakstienų priauginimas VOLUME technika - tai sekantis žingsnis po klasikinio blakstienų priauginimo, norint tobulinti savo įgūdžius ir pakelti kvalifikaciją.
Ši technologija buvo sukurta tam, jog suteikti apimties (VOLUME) - blakstienų apimtis padidinama nuo 2X iki 14X kartų, tokiu būdu sukuriamas XD efektas.
Skaityti plačiau
 
TAISYKLINGO KUOKŠTO 2-6D FORMAVIMO KURSAI
 
Blakstienų priauginimas VOLUME technika - tai sekantis žingsnis po klasikinio blakstienų priauginimo, norint tobulinti savo įgūdžius ir pakelti kvalifikaciją. Ši technologija buvo sukurta tam, jog suteikti apimties (VOLUME) - blakstienų apimtis padidinama nuo 2X iki 6X kartų, tokiu būdu sukuriamas 2D-6D efektas. Kursus dėsto Grožio kultas mokymų vadovė, dėstytoja turinti 11 metų praktinę tarptautinę patirtį, išradusi ir patentavusi naują blakstienų priauginimo techniką, kurią moko Master Class kursuose.
Šių kursų metu išmoksite tobulai suformuoti kuokštelį 2-6D.
Skaityti plačiau
 
BLAKSTIENŲ MASTER CLASS KURSAI
tapk MEISTRE PROFESIONALE
 
Grožio kulto mokymų vadovė Roberta Aršulienė, turinti 11 metų darbo praktiką, grąžindama savo klientes surado būdą, kaip atlikti išskirtinį blakstienų priauginimą, retas blakstienas turinčiai klientei. Tai pats naujausias ir sudėtingiausias priauginimas, kurį gali atlikti tik pažengę, kvalifikuoti meistrai. Šio priauginimo metu dirbama su visomis priauginimo technikomis vienu metu, todėl kiekvienas priauginimas tampa individualus meno kūrinys kiekvienam klientui. Mokėdamos šį priauginimą, būsite pirmos ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje!
Skaityti plačiau
 
BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO-RIETIMO KURSAI
 
Laminavimas – tai pati populiariausia procedūra natūralioms blakstienoms! Šios procedūros dėka, blakstienos yra atstatomos ir jos tampa stipresnės nuo šaknų iki galiukų bei vizualiai ilgesnės. Naudojant inovatyvias technologijas buvo patobulintos naudojamų produktų formulės, todėl tai ne cheminis produktas, o mažos molekulinės masės pagrindu pagamintas produktas. Šios procedūros metu, į natūralias blakstienas įvedamos amino rūgštys ir kolagenas, todėl procedūra yra saugi ir nepažeidžia natūralių blakstienų!
Skaityti plačiau
 
ANTAKIŲ MODELIAVIMO IR DAŽYMO SU HENNA DAŽAIS KURSAI
 
Jeigu akys – tai sielos veidrodis, tuomet antakiai – tai jausmų ir emocijų veidrodis! Nuostaba, susižavėjimas… Visus šiuos jausmus gali išreikšti Jūsų antakiai. Ryškūs, puikiai prižiūrėti ir suformuoti antakiai ne tik atrodo gražiai, bet ir gali sutaupyti laiko darantis makiažą. Jeigu pasirinksite tinkamą antakių formą, veidas visada atrodys nepriekaištingai.
Skaityti plačiau
 
ANTAKIŲ MASTER CLASS MODELIAVIMO, DAŽYMO IR KOREKCIJOS KURSAI
 
Jeigu akys – tai sielos veidrodis, tuomet antakiai – tai jausmų ir emocijų veidrodis! Nuostaba, susižavėjimas… Visus šiuos jausmus gali išreikšti Jūsų antakiai. Ryškūs, puikiai prižiūrėti ir suformuoti antakiai ne tik atrodo gražiai, bet ir gali sutaupyti laiko darantis makiažą. Jeigu pasirinksite tinkamą antakių formą, veidas visada atrodys nepriekaištingai.
Skaityti plačiau
 
ANTAKIŲ PRIAUGINIMO KURSAI
 
Priauginti antakiai - revoliucija grožio rinkoje.Tai puiki galimybė patankinti, pastorinti, patonuoti savo natūralius antakius ar paslėpti antakių defektus. Retų antakių savininkams ir savininkėms, yra išsigelbėjimas – priauginimas. Tinkama antakių forma gali kardinaliai pakeisti išvaizdą. Mes Jus išmokysime priauginti antakius taisyklingai ir profesionaliai!
Skaityti plačiau
 
ANTAKIŲ 3D GRAFIKOS KURSAI
 

Antakių 3D grafikos - architektūros kursai - tai populiariausi antakių kursai visame pasaulyje. Šių kursų metu, su GK 3D eyebrow sculpting technika, išmoksite sukurti skirtingas antakių formas, galėsite savo klientėms pasiūlyti turėti madingus, jai tinkančius ir ilgai išliekančius antakius. Ryškūs, puikiai prižiūrėti ir suformuoti antakiai ne tik atrodo gražiai, bet ir gali sutaupyti laiko darantis makiažą. Jeigu pasirinksite tinkamą antakių formą, veidas visada atrodys nepriekaištingai.

Skaityti plačiau
 
ILGALAIKIO ANTAKIŲ MAKIAŽO IR MIKROPIGMENTAVIMO (MICROBLADING) KURSAI
 
Antakių ilgalaikis makiažas - tai viena šiuolaikiškiausių procedurų, sparčiai įgaunanti vis didesnį populiarumą, padedanti pakoreguoti veido bruožus, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo. Norint kokybiškai bei profesionaliai atlikti antakių ilgalaikio makiažo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė, pirmųjų klientų atsiliepimai. Esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys individualius 5 dienas trunkančius antakių ilgalaikio makiažo kursus. Remiantis ilgalaike patirtimi, žinome, kad geriau pradžioje įvaldyti aparatines bei manualines technikas antakių srityje, o vėliau pereiti prie akių ar lūpų ilgalaikio makiažo.
Skaityti plačiau
 
MAKIAŽO KURSAI SAU
 
Makiažo kursai SAU skirti visoms save mylinčioms moterims, kurios nori atrasti makiažo subtilybes, gudrybes, išmokti atlikti makiažą per kelias minutes bei tvarkingai suformuoti savo asmeninę kosmetinę.
Mes padėsime Jums suprasti savo veido bruožus, Jums tinkančias makiažo rūšis, parinksime patogią makiažo atlikimo techniką, nustatysime Jūsų spalvinį tipą, nurodysime tinkančias kosmetikos priemones bei įrankius.
Skaityti plačiau
 
IŠPLĖSTINIAI DVIEJŲ DIENŲ BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO KURSAI PRADEDANČIOSIOMS
 
Šiame, dviejų dienų kurse:
• Sužinosite, ne tik viską apie blakstienų priauginimo technologiją, blakstienų korekciją, blakstienų nuėmimą, bet ir išmoksite visa tai atlikti profesionaliai. Nes mūsų tikslas ne tik rodyti ar papasakoti, kaip ši procedūra atliekama, o Jus IŠMOKYTI.
• ATSKLEISIME visas blakstienų priauginimo procedūros paslaptis bei mūsų asmeninėje patirtyje atrastus niuansus.
• Didžioji dalis bus skiriama PRAKTIKAI. Neužtenka vien gerų teorinių žinių, labai svarbu daug dirbti pačiai, žinoma - su profesionalia dėstytojos priežiūra.
Skaityti plačiau