KLASIKA - BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO KURSAI PRADEDANČIOMS
 
Išraiškingas žvilgsnis – kiekvienos moters troškimas, kurį realizuoti galime mokėdamos profesionaliai atlikti blakstienų priauginimo procedūrą. Klasikinis blakstienų priauginimas tai procedūra, kurios pagalba mes galime prailginti, pastorinti ir suteikti riestumą natūralioms kliento blakstienoms. Norint kokybiškai ir profesionaliai atlikti blakstienų priauginimą, labai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė.
Baigę klasikinio blakstienų priauginimo kursus musų mokykloje, neturėsite sunkumų keliant kvalifikaciją ar mokantis naujų technikų. Jums viskas bus daug lengviau ir papraščiau, nes visos subtilybės sukauptos per 9 metus bus atskleistos, kad Jus lydėtų sėkmė ir pripažinimas!
Skaityti plačiau
BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO KURSAI VOLUME 2-14D TECHNIKA
 
Blakstienų priauginimas VOLUME technika - tai sekantis žingsnis po klasikinio blakstienų priauginimo, norint tobulinti savo įgūdžius ir pakelti kvalifikaciją.
Ši technologija buvo sukurta tam, jog suteikti apimties (VOLUME) - blakstienų apimtis padidinama nuo 2X iki 14X kartų, tokiu būdu sukuriamas 2D-14D efektas.
Skaityti plačiau
MASTER CLASS PLUNKSNINIO BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO KURSAI
 
Grožio kulto mokymų vadovė Roberta Aršulienė, turinti 11 metų darbo praktiką, grąžindama savo klientes surado būdą, kaip atlikti išskirtinį blakstienų priauginimą, retas blakstienas turinčiai klientei. Tai pats naujausias ir sudėtingiausias priauginimas, kurį gali atlikti tik pažengę, kvalifikuoti meistrai. Šio priauginimo metu dirbama su visomis priauginimo technikomis vienu metu, todėl kiekvienas priauginimas tampa individualus meno kūrinys kiekvienam klientui. Mokėdamos šį priauginimą, būsite pirmos ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje!
Skaityti plačiau
 
MASTER CLASS AMERIKIETIŠKO BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO KURSAI 
 
Tai kursai skirti pažengusiems blakstienų priauginimo meistrams, kurie dirba ne tik su Klasikine, Volume, Capping technikomis, bet jau moka plunksninį blakstienų priauginimą ir nori patobulinti savo įgūdžius išmokdami Amerikoje populiaraus AMERIKIETIŠKO blakstienų priauginimo.
Šio priauginimo metu dirbama su skirtingais blakstienų ilgiais, taip išgaunant išskirtinį, individualų, natūralų arba labai ryškų amerikietišką priauginimą! Šis priauginimas labai mėgstamas pasaulinių žvaigždžių, todėl labai populiarus ir mėgstamas klienčių.
Skaityti plačiau
 
MASTER CLASS OMBRE BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO KURSAI PAŽENGUSIEMS
 
Šie kursai skirti pažengusiems blakstienų priauginimo meistrams, kurie dirba su visomis technikomis bei moka atlikti plunksninį ir amerikietišką priauginimus ir nori tapti nepralenkiamais blakstienų priauginimo meistrais!
Tik šių kursų metu išmoksite 5 skirtingais būdais atlikti OMBRE iššviesėjantį arba ištamsėjantį blakstienų priauginimą! Taip pat išmoksite OMBRE-plunksninį bei OMBRE-amerikietišką priauginimus. 
Skaityti plačiau
BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO-RIETIMO KURSAI
 
Laminavimas – tai šiuolaikiška ir populiarėjanti procedūra blakstienoms, kurios dėka blakstienos tampa stipresnės nuo šaknų iki galiukų ir vizualiai ilgesnės. Tai inovatyvi technologija, skirta natūralioms blakstienoms stiprinti ir atstatyti.
Skaityti plačiau
DAŽYMAS IR MODELIAVIMAS
 
Jeigu akys – tai sielos veidrodis, tuomet antakiai – tai jausmų ir emocijų veidrodis! Nuostaba, pyktis, susižavėjimas, kančia… Visus šiuos jausmus gali išreikšti Jūsų antakiai. Ryškūs, puikiai prižiūrėti ir suformuoti antakiai ne tik atrodo gražiai, bet ir gali sutaupyti laiko darantis makiažą. Jeigu pasirinksite tinkamą antakių formą, veidas visada atrodys nepriekaištingai.
Skaityti plačiau
ANTAKIŲ PRIAUGINIMO KURSAI
 
Priauginti antakiai - revoliucija grožio rinkoje.Tai puiki galimybė patankinti, pastorinti, patonuoti savo natūralius antakius ar paslėpti antakių defektus. Retų antakių savininkams ir savininkėms, yra išsigelbėjimas – priauginimas. Tinkama antakių forma gali kardinaliai pakeisti išvaizdą. Mes Jus išmokysime priauginti antakius taisyklingai ir profesionaliai!
Skaityti plačiau
ANTAKIŲ 3D GRAFIKOS KURSAI
 

Antakių 3D grafikos - architektūros kursai - tai populiariausi antakių kursai visame pasaulyje. Šių kursų metu, su GK 3D eyebrow sculpting technika, išmoksite sukurti skirtingas antakių formas, galėsite savo klientėms pasiūlyti turėti madingus, jai tinkančius ir ilgai išliekančius antakius. Ryškūs, puikiai prižiūrėti ir suformuoti antakiai ne tik atrodo gražiai, bet ir gali sutaupyti laiko darantis makiažą. Jeigu pasirinksite tinkamą antakių formą, veidas visada atrodys nepriekaištingai.

Skaityti plačiau
 
MANUALINIO ANTAKIŲ MIKROPIGMENTAVIMO (MICROBLADING) KURSAI
 
Microblading 6D – tai manualinė antakių mikropigmentacija. Ši technika atliekama nenaudojant aparato, kurios metu pigmentas įvedamas pieštukiniu įrankiu į kurį fiksuojasi vienkartinis peiliukas iš daugybės plonyčių adatėlių. Peiliuką sudaro 3-21 ypač plonos adatėlės. Adatėlės tris kartus plonesnės už naudojamas aparatinėje technikoje, o pigmento įvedimo gylis nepasiekia dermos. Tokiu būdu gaunamas ypač plonų, natūralių plaukelių efektas, kuris vadinamas 6D.
Norint kokybiškai ir profesionaliai atlikti manualinę antakių mikropigmentaciją, labai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė.
Skaityti plačiau
MAKIAŽO KURSAI SAU
 
Makiažo kursai SAU skirti merginoms ir moterims, kurioms svarbu atrodyti puikiai kiekvieną dieną. Mes padėsime Jums suprasti savo veido bruožus, Jums tinkančias makiažo rūšis, parinksime patogią makiažo atlikimo techniką, nustatysime Jūsų spalvinį tipą, nurodysime tinkančias kosmetikos priemones bei įrankius.
 
Kursai vyksta Vilniuje, V.Grybo g. 17
Kursų trukmė – 6 ak. val.
Kursų kaina grupėje 60 EUR
Individualių kursų kaina 120 EUR
 
 
IŠPLĖSTINIAI DVIEJŲ DIENŲ BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO KURSAI PRADEDANČIOSIOMS
 
Šiame, dviejų dienų kurse:
• Sužinosite, ne tik viską apie blakstienų priauginimo technologiją, blakstienų korekciją, blakstienų nuėmimą, bet ir išmoksite visa tai atlikti profesionaliai. Nes mūsų tikslas ne tik rodyti ar papasakoti, kaip ši procedūra atliekama, o Jus IŠMOKYTI.
• ATSKLEISIME visas blakstienų priauginimo procedūros paslaptis bei mūsų asmeninėje patirtyje atrastus niuansus.
• Didžioji dalis bus skiriama PRAKTIKAI. Neužtenka vien gerų teorinių žinių, labai svarbu daug dirbti pačiai, žinoma - su profesionalia dėstytojos priežiūra.
Skaityti plačiau