ANTAKIŲ MASTER CLASS MODELIAVIMO, DAŽYMO IR KOREKCIJOS KURSAI
 
Jeigu akys – tai sielos veidrodis, tuomet antakiai – tai jausmų ir emocijų veidrodis! Nuostaba, susižavėjimas… Visus šiuos jausmus gali išreikšti Jūsų antakiai. Ryškūs, puikiai prižiūrėti ir suformuoti antakiai ne tik atrodo gražiai, bet ir gali sutaupyti laiko darantis makiažą. Jeigu pasirinksite tinkamą antakių formą, veidas visada atrodys nepriekaištingai.
Prastuose rėmuose ir geriausias paveikslas atrodo nekaip. Kalbame apie antakius, kurių forma gali pakeisti visą veidą. Todėl labai svarbu šiuose kursuose kruopštumas ir žinių gausa. Kaip suformuoti nepriekaištingą antakių arką ir suteikti jiems švarumo? Kokias priemones naudoti? Kokie antakiai vėl madingi? Viską galite sužinoti ir išmokti atvykę į mūsų organizuojamus kursus pradedančiosioms. Kursų metu atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, bei atliksite antakių dažymo ir formavimo procedūrą ant modelių. Pristatysime rinkoje aukščiausios klasės kruopščiai atrinktus kosmetikos produktus antakių formavimui, dažymui ir priežūrai.
Kursai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės dalies. 
TEORIJA
LR higienos norma;
Kliento anamnezė (indikacijos ir kontraindikacijos);
Antakių sandara;
Antakių formos - individualus jų parinkimas kiekvienam klientui;
Veido tipai bei jų analizė;
Anatominių veido bruožų reikšmė antakių formos parinkimui;
Antakių architektūra (skirtingais dviem būdais);
Antakių spalvinės gamos parinkimas;
Klasikinio antakių dažymo technologija;
Ombre antakių dažymo technologija;
Antakių dažymas cheminiais ir GK XD brows henna dažais;
Antakių korekcija (pincetu, siūlu bei vašku);
Sudėtingų situacijų sprendimo būdai;
Kliento konsultacija po procedūros.
 
PRAKTIKOS metu Jūs su profesionalios dėstytojos - mokymų vadovės, turinčios tarptautinę 11 metų darbo praktiką, pagalba ir priežiūra, atliksite antakių dažymo ir modeliavimo procedūrą dviem modeliams skirtingomis technologijomis. Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine ir metodine medžiaga, taip pat visomis reikalingomis profesionaliomis sertifikuotomis medžiagomis. Atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus.
Po mokymų toliau teikiame konsultacijas, padedame spręsti iškilusias problemas.
Baigus šiuos kursus įteiksime LR Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą tarptautinį sertifikatą anglų kalba.
 
Kursai vyksta Vilniuje, V.Grybo g. 17, tarptautiniame mokymų centre Grožio kultas.
Kursų trukmė: 9 ak.val.
Kursų kaina 200 EUR*
Individualių kursų kaina 300 EUR
Kursų kaina anglų kalba 400 EUR
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@groziokultas.lt
 

Visos teisės saugomos Grožio kultas. Informacijos bei turinio kopijavimas, platininmas be autoriaus sutikimo yra griežtai draudžiamas.