ANTAKIŲ ILGALAIKIO MAKIAŽO IR MIKROPIGMENTAVIMO (MICROBLADING) KURSAI
 
Antakių ilgalaikis makiažas - tai viena šiuolaikiškiausių procedurų, sparčiai įgaunanti vis didesnį populiarumą, padedanti pakoreguoti veido bruožus, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo. Norint kokybiškai bei profesionaliai atlikti antakių ilgalaikio makiažo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė, pirmųjų klientų atsiliepimai. Esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys INDIVIDUALIUS 5 dienas trunkančius antakių ilgalaikio makiažo kursus. Remiantis ilgalaike patirtimi, žinome, kad geriau pradžioje įvaldyti aparatines bei manualines technikas antakių srityje, o vėliau pereiti prie akių ar lūpų ilgalaikio makiažo.
Tai INDIVIDUALŪS kursai, kurių metu išmoksite profesionaliai suformuoti antakius ir atlikti ilgalaikio makiažo procedūrą naudojantis rankine manipula ar/ir mechaniniu aparatu, pritaikant visas žinomas rinkoje naujausias technikas: OMBRE, 3D, COMBO/MIXTOUCH, MICROBLADING (Asian, Climb, Rope), atsižvelgiant į kliento poreikius. Taip pat kursų metu vyks ne tik gyva demonstracija įvairių technikų ant gyvo modelio, tačiau Jūs pati nuo A iki Z atliksite procedūrą klientui, koreguojama ir atidžiai prižiūrima dėstytojos. Šiuos mokymus veda dėstytoja profesionalė, sertifikuota permanentinio makiažo ir microblading specialistė, permanentinio makiažo asocijacijos meistrų narė. Mokėsi pas pačius geriausius ir garsiausius meistrus: Branko Babic, Olga Kravchenko, Ina Bennoun, Dovilę Žilinskaitę, Sviatoslav Otchenash, Ellą Sakalauskienę, Toni Belfatto, Alexandra Patkos, Liuciją Penkauskienę. Nuolatos tobulinasi tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Dalyvauja tarptautiniuose čempionatuose. Praktikuojanti ir savarankiškai dirbanti meistrė.
 
Didžiąją dalį kursų sudaro praktinė dalis, tad juos baigę, būsite parengti kokybiškam ir profesionaliam darbui su klientėmis. Kursų metu bus perduota sukaupta ilgametė patirtis, kad Jus lydėtų sėkmė ir pripažinimas!
Kursai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės dalies.
 
TEORIJA:
Ilgalaikis makiažas. Kas tai?
Skirtingos antakių ilgalaikio makiažo technikos
Dermatologija
Odos sandara, ypatumai
LR higienos normos
Darbo sąlygos
Darbo priemonės
Pagalbinės priemonės
Anestezija
Pigmentai, teisingas jų parinkimas
Adatos - tipai, formos, teisingas parinkimas
Veido tipų analizė
Anatominių veido bruožų reikšmė antakių formos parinkimui
Antakių sandara
Antakių formos - individualus jų parinkimas kiekvienam klientui
Antakių spalvinės gamos parinkimas
Pasiruošimas procedūrai
Kliento konsultacija
Kliento anamnezė (indikacijos ir kontraindikacijos)
Procedūros atlikimas
Sudėtingų situacijų sprendimo būdai
Kliento konsultacija po procedūros
Korekcija.
 
PRAKTIKOS metu Jūs su profesionalios dėstytojos pagalba ir priežiūra, atliksite antakių ilgalaikio makiažo procedūrą ant dirbtinės odos ir šešiems modeliams skirtingomis technologijomis. Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine ir metodine medžiaga, taip pat visomis profesionaliomis sertifikuotomis medžiagomis, reikalingomis kursų praktinei daliai. Atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus. Po mokymų toliau teikiame konsultacijas, padedame spręsti iškilusias problemas.
 
Baigus šiuos kursus įteiksime tarptautinį LR Švietimo ir Mokslo ministerijos patvirtintą sertifikatą anglų kalba.
Kursai vyksta Vilniuje, V.Grybo g. 17, tarptautiniame mokymų centre Grožio kultas.
5-ių dienų 52 ak.val. INDIVIDUALIŲ ilgalaikio antakių makiažo ir mikropigmentavimo (microblading) kursų akcijinė kaina 999 EUR (yprasta kursų kaina 1500 EUR).
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@groziokultas.lt
 

Visos teisės saugomos Grožio kultas. Informacijos bei turinio kopijavimas, platininmas be autoriaus sutikimo yra griežtai draudžiamas.