KLASIKA - BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO KURSAI PRADEDANČIOMS
 
Išraiškingas žvilgsnis – kiekvienos moters troškimas, kurį realizuoti galime mokėdamos profesionaliai atlikti blakstienų priauginimo procedūrą. Klasikinis blakstienų priauginimas tai procedūra, kurios pagalba mes galime prailginti, pastorinti ir suteikti riestumą natūralioms kliento blakstienoms. Norint kokybiškai ir profesionaliai atlikti blakstienų priauginimą, labai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė. Esame vieninteliai BLINK (stipriausios pasaulyje blakstienų kompanijos) atstovai Lietuvoje, todėl kursų metu išmoksite atlikti blakstienų priauginimą ne tik su paprastomis (apvaliomis) klasikiniam priauginime naudojamomis blakstienomis, bet ir su naujausiomis lazerinėmis EZ ir plokščiomis blakstienomis.  
 
Šiuos mokymus veda Roberta Aršulienė - meistrė profesionalė, turinti tarptautinę 11 metų darbo patirtį, dėstytoja (8 metai), mokymų centro "Grožio kultas" mokymų vadovė (4 metai), išradusi ir patentavusi savo blakstienų priauginimo techniką. Baigę klasikinio blakstienų priauginimo kursus tarptautiniame mokymų Grožio kultas, įgysite tvirtus pagrindus, todėl ateityje lengvai ir greitai įsisavinsite kitų (Master Class Volume) sudėtingesnių technikų subtilybes. Kursų metu bus perduota sukaupta ilgametė patirtis, kad Jus lydėtų sėkmė ir pripažinimas!
 
Šiame vieną dieną trunkančiame intensyviame kurse Jūs susipažininsite su blakstienų priauginimo technologija, bei išmoksite profesionaliai ir saugiai priauginti, papildyti bei nuimti priaugintas blakstienas. Didžiąją dalį kursų sudaro praktinė dalis, tad juos pabaigę, būsite parengti kokybiškam ir profesionaliam darbui su klientėmis. 
 
TEORIJA:
LR higienos norma ir darbo sauga; 
Kliento anamnezė (indikacijos ir kontraindikacijos);
Akių ligomis;
Blakstienų sandara bei jų augimo ciklais;
Priauginamų blakstienų rūšimis bei priemonėmis; 
Blastienų modeliavimu;
Kliento konsultacija bei tinkamų blakstienų parinkimu; 
Sudėtingų situacijų sprendimo būdai;
Pasiruošimu procedūrai bei jos eiga;
Blakstienų priauginimo technika; 
Blakstienų priauginimo korekcija;
Priaugintų blakstienų nuėmimu;
Priaugintų blakstienų priežiūra;
Kliento konsultacija po procedūros.
 
PRAKTIKOS metu Jūs su profesionalios dėstytojos - mokymų vadovės, turinčios tarptautinę 11 metų darbo praktiką, pagalba ir priežiūra, išmoksite parinkti tinkamas blakstienas Jūsų modeliui ir atliksite blakstienų priauginimo procedūrą.
Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine ir metodine medžiaga, taip pat visomis reikalingomis profesionaliomis sertifikuotomis medžiagomis. Atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus.
(gamintojai: Blink;GK eyelashes; Lash be Long).
Baigus šiuos kursus įteiksime LR Švietimo ministerijos patvirtintą tarptautinį sertifikatą anglų kalba.
 
Kursai vyksta Vilniuje, V.Grybo g. 17, tarptautiniame mokymų centre Grožio kultas. 
Kursų trukmė 10 ak.val.
Kursų kaina 250 EUR
Individualių kursų kaina 350 EUR
Išplėstiniai 2-jų dienų 20 ak.val. kursų kaina 550 EUR
Kursų kaina anglų kalba 600 EUR
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@groziokultas.lt
 

Visos teisės saugomos Grožio kultas. Informacijos bei turinio kopijavimas, platininmas be autoriaus sutikimo yra griežtai draudžiamas.