ANTAKIŲ MODELIAVIMO IR DAŽYMO SU HENNA DAŽAIS KURSAI
 
Jeigu akys – tai sielos veidrodis, tuomet antakiai – tai jausmų ir emocijų veidrodis! Nuostaba, susižavėjimas… Visus šiuos jausmus gali išreikšti Jūsų antakiai. Ryškūs, puikiai prižiūrėti ir suformuoti antakiai ne tik atrodo gražiai, bet ir gali sutaupyti laiko darantis makiažą. Jeigu pasirinksite tinkamą antakių formą, veidas visada atrodys nepriekaištingai.
Prastuose rėmuose ir geriausias paveikslas atrodo nekaip. Kalbame apie antakius, kurių forma gali pakeisti visą veidą. Todėl labai svarbu šiuose kursuose kruopštumas ir žinių gausa. Kaip suformuoti nepriekaištingą antakių arką ir suteikti jiems švarumo? Kokias priemones naudoti? Kokie antakiai vėl madingi? Viską galite sužinoti ir išmokti atvykę į mūsų organizuojamus kursus. Kursų metu atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, bei atliksite antakių dažymo ir formavimo procedūrą ant modelio. Pristatysime rinkoje aukščiausios klasės kruopščiai atrinktus kosmetikos produktus antakių formavimui, dažymui ir priežūrai.
 
Šiuos mokymus veda Roberta Aršulienė - meistrė profesionalė, turinti tarptautinę 11 metų darbo patirtį, dėstytoja (8 metai), mokymų centro "Grožio kultas" mokymų vadovė (4 metai), specializuojasi blakstienų priauginimo ir antakių modeliavimo, architektūros, dažymo srityse. Baigę šiuos kursus tarptautiniame mokymų centre Grožio kultas, įgysite tvirtus pagrindus dirbant su GK XD brows henna dažais. Kursų metu bus perduota sukaupta ilgametė patirtis, kad Jus lydėtų sėkmė!
 
Kursai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės dalies. 
TEORIJA
LR higienos norma ir darbo sauga;
Antakių sandara;
Antakių formos - individualus jų parinkimas kiekvienam klientui;
Veido tipai bei jų analizė;
GK XD brows henna produkto ypatumai;
Antakių spalvinės gamos parinkimas; 
Klasikinio antakių dažymo technologija;
Antakių dažymas GK XD brows henna dažais;
Antakių korekcija (pincetu, siūlu bei vašku);
Sudėtingų situacijų sprendimo būdai;
Kliento konsultacija po procedūros.
 
PRAKTIKOS metu Jūs su profesionalios dėstytojos pagalba ir priežiūra, atliksite antakių dažymo ir modeliavimo procedūrą modeliui. Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine ir metodine medžiaga, taip pat visomis reikalingomis profesionaliomis sertifikuotomis medžiagomis. Atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus.
Po mokymų toliau teikiame konsultacijas, padedame spręsti iškilusias problemas.
Baigus šiuos kursus įteiksime LR Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą tarptautinį sertifikatą anglų kalba.
 
Kursai vyksta Vilniuje, V.Grybo g. 17, tarptautiniame mokymų centre Grožio kultas.
Kursų trukmė: 5 ak.val.
Kursų kaina 100 EUR
Individualių kursų kaina 200 EUR
Kursų kaina anglų kalba 300 EUR
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@groziokultas.lt
 

Visos teisės saugomos Grožio kultas. Informacijos bei turinio kopijavimas, platininmas be autoriaus sutikimo yra griežtai draudžiamas.