Master class

MASTER CLASS BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO KURSAI
 
Šie kursai skirti pažengusiems blakstienų priauginimo meistrams, kurie dirba su Klasikine, Volume, Capping technikomis, ir nori tapti tikrais profesionalais. Tai dviejų dienų kursai, kurių metu išmoksite pačių naujausių ir sudėtingiausių priauginimų vienu metu. Tai plunksninio, plunksninio-ombre, amerikietiško, amerikietiško-ombre bei ombre priauginimo. Baigę šiuos kursus, galėsite kiekvieną kartą nustebinti savo klientes ir išplėsti savo paslaugų teikimo sąrašą net 5 skirtingais priauginimais. Baigę šiuos kursus tapsite aukščiausio lygio meistrais ir gausite MEISTRO diplomą!
Kursai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės dalies.
Teorijos metu aptarsime Klasikinę, Volume ir Capping technikas pažengusiems, ombre, amerikietišką blakstienų priauginimą.
Praktikos metu atliksite naujausios technikos blakstienų priauginimo procedūrą Jūsų modeliui - išmoksite priauginti blakstienas maišant įvairias pasaulyje pripažintas bei pamėgtas technikas.
Mokymosi metu aprūpiname visomis reikalingomis profesionaliomis sertifikuotomis priemonėmis.
(gamintojai: GK eyelashes; Lash be Long; Blink; GK MEGA volume)
 
Baigus šiuos kursus įteiksime MEISTRO PROFESIONALO sertifikatą anglų kalba.
Kursai vyksta Vilniuje, V.Grybo g. 17
 
3-jų dienų 27 ak.val. kursų kaina 1200 EUR
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@groziokultas.lt